تاکتیک جدید نیروهای عراقی علیه داعش در صحرای الانبار

به گزارش وبلاگ کفش تابه تا، یکی از فرماندهان عراقی از تاکتیک جدید نیروهای این کشور علیه تکفیری ها در صحرای الانبار خبر داد.

تاکتیک جدید نیروهای عراقی علیه داعش در صحرای الانبار

به گزارش گروه بین الملل وبلاگ کفش تابه تا به نقل از پایگاه خبری السومریه، سرهنگ صلاح العیساوی از فرماندهان عراقی در استان الانبار به تاکتیک های جدید نیروهای عراقی علیه داعش در مناطق صحرایی غرب این کشور اشاره کرد.

وی افزود: نیروهای امنیتی تاکتیک جدیدی را علیه داعش و تعقیب آنها درمناطق صحرایی ناحیه الرحالیه در غرب الانبار در پیش گرفته اند و آن انجام عملیات های پیشگیرانه علیه مواضع آنها و استفاده از سیستم های جدید رصد برای حمله به آنها قبل از رسیدن به نیروهای امنیتی است.

وی تاکید کرد: نیروهای امنیتی در مناطق صحرایی دست به اقدامات اطلاعاتی به منظور جمع آوری اطلاعات از تحرکات داعش در مناطق با موقعیت جغرافیایی سخت زده اند.

این سرهنگ عراقی گفت: نیروهای امنیتی در راستای خشکاندن ریشه تروریست ها حرکت می کنند. نیروهای امنیتی مناطق صحرای النخیب را به طور کامل از لوث تکفیری ها پاکسازی کرده اند.

بازداشت بیش از 100 داعشی در سه استان از سوی حشد شعبی در سال 2020

از سوی دیگر منابع وابسته به حشد شعبی عراق گفتند: حشد شعبی نقش محوری و فعالی در تعقیب تروریستهای داعش در استانهای دیالی، کرکوک و صلاح الدین داشته است و بیش از 100 داعشی که در میان آنها سرکرده های برجسته آنها مشاهده می شود را در طی سال جاری میلادی بازداشت کرده است.

این منابع تاکید کردند: بازداشت آنها به مثابه ضربه ای مهلک به داعش محسوب می شود که به دنبال بی ثباتی است. بازداشت شدگان تحویل دستگاههای ذی ربط داده شده اند. اطلاعات حشد شعبی با فعالیت موثر خود نقش به سزایی در دفع خطر تروریست ها ایفا کرده است.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "تاکتیک جدید نیروهای عراقی علیه داعش در صحرای الانبار" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تاکتیک جدید نیروهای عراقی علیه داعش در صحرای الانبار"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید