تاکید ریابکوف بر غیرقانونی بودن اقدام آمریکا در استفاده از مکانیسم ماشه

به گزارش وبلاگ کفش تابه تا، معاون وزیر خارجه روسیه در ملاقات سفیر جمهوری اسلامی ایران بر غیر قانونی بودن اقدام آمریکا در استفاده از مکانیسم ماشه تاکید نمود.

تاکید ریابکوف بر غیرقانونی بودن اقدام آمریکا در استفاده از مکانیسم ماشه

به گزارش گروه سیاسی وبلاگ کفش تابه تا، در راستای رایزنی در خصوص آخرین تحولات پیرامون برجام و قطعنامه 2231 شورای امنیت، کاظم جلالی سفیر جمهوری اسلامی ایران در مسکو امروز آدینه 31 مرداد 1399 با سرگئی ریابکوف معاون وزیر امور خارجه روسیه و مذاکره کننده این کشور در برجام دیدار و مصاحبه کرد.

در این دیدار، جلالی از مواضع اصولی و منطقی روسیه در قبال برجام و قطعنامه 2231 و مخالفت با اقدامات غیرقانونی آمریکا قدردانی کرد.

در این دیدار سرگئی ریابکوف نیز بر غیر قانونی بودن اقدام آمریکا برای استفاده از مکانیسم ماشه تاکید و مطرح نمود روسیه به صورت رسمی نظر خود را در این زمینه اعلام نموده و به همکاری های خود با ایران ادامه خواهد داد.

به گزارش فارس، دولت ترامپ شب گذشته (پنجشنبه) تصمیم خود برای استفاده از مکانیسم ماشه را به اطلاع شورای امنیت سازمان ملل رساند. این اقدام با واکنش منفی اعضای به جامانده در برجام روبرو شد.

گفتنی است جلالی همچنین امروز با مورگولوف معاون وزیر خارجه روسیه نیز تلفنی درباره مناسبات دوجانبه و برطرف مشکل تردد اتباع ایرانی به روسیه مصاحبه نموده بود.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "تاکید ریابکوف بر غیرقانونی بودن اقدام آمریکا در استفاده از مکانیسم ماشه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تاکید ریابکوف بر غیرقانونی بودن اقدام آمریکا در استفاده از مکانیسم ماشه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید