تعارض را به اکران آنلاین نمی دهم، این سامانه نمی تواند جلوی قاچاق فیلم ها را بگیرد

به گزارش وبلاگ کفش تابه تا، تهیه کننده فیلم تعارض گفت: وقتی راهی برای جبران خسارات احتمالی در نظر نگرفته اند چرا باید ریسک کرد و بی حساب فیلم ها را به نمایش درآورد که منتج به ضرر گردد.

تعارض را به اکران آنلاین نمی دهم، این سامانه نمی تواند جلوی قاچاق فیلم ها را بگیرد

به گزارش خبرنگار سینمایی گروه فرهنگ و هنر خبرگزاری وبلاگ کفش تابه تا، سینمای آنلاین در دوران کرونایی ایده جدیدی بود که با کمی ریسک شروع به کار کرد اما توانست مورد اقبال تعدادی از صاحبان فیلم قرار گیرد. در این بین بعضی فیلم ها از ابتدا رونمایی خود را در این پلتفرم های اینترنتی شروع کردند و بعضی دیگر پس از اکران چندهفته ای در سینماها وارد این طرح شدند.

با این حال نسبت به سینمای آنلاین تردیدهایی وجود دارد کما اینکه سیدامیر سیدزاده که تعارض را آماده نمایش دارد به خبرنگار وبلاگ کفش تابه تا گفت: من به شخصه اکران آنلاین را با شرایط کنونی قبول ندارم!

تا اکران می گردد، قاچاق می نمایند

وی در این باره گفت: متأسفانه تا فیلمی وارد عرضه در پلتفر های اینترنتی می گردد، قاچاق شده و سر از اینترنت و غیره درمی آورد.

سیدزاده همچنین تأکید کرد: انگار کوشش و تصمیمی هم برای حل معضل قاچاق فیلم ها وجود ندارد. هیج نهادی پیدا نمی گردد که از صاحبان آثار سینمایی حمایت کند و حتی بگوید اگر مثلا به فیلمی خسارت وارد شد، فلان مبلغ را به سینماگر اختصاص می دهیم.

این تهیه نماینده از عرضه تعارض در اکران آنلاین ابراز بی علاقگی کرد و گفت: وقتی راهی برای جبران خسارات احتمالی در نظر نگرفته اند چرا باید ریسک کرد و بی حساب فیلم ها را به نمایش درآورد که منتج به ضرر گردد.

چرا باید فیلمم را اکران کنم؟

سیدزاده توضیح داد: بنابراین وقتی من تهیه نماینده دلگرمی ندارم، چرا باید فیلمم را اکران کنم درحالی که می دانم دو ساعت بعد از رونمایی، نسخه قاچاقش را در اینترنت و فلان شبکه خارجی و غیره توزیع می نمایند.

لازم به ذکر است؛ فیلم سینمایی تعارض ساخته محمدرضا لطفی و تهیه نمایندگی سیدامیر سیدزاده است که رضا بهبودى، سودابه بیضایى، محمد صدیقى مهر، حامد رحیمى نصر، پریسا محمدى و رقیه افشین پور در آن ایفای نقش می نمایند. تعارضدر بخش مسابقه سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر رونمایی شده بود.

انتهای پیغام /4143/

منبع: خبرگزاری دانشگاه آزاد آنا

به "تعارض را به اکران آنلاین نمی دهم، این سامانه نمی تواند جلوی قاچاق فیلم ها را بگیرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تعارض را به اکران آنلاین نمی دهم، این سامانه نمی تواند جلوی قاچاق فیلم ها را بگیرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید